Algemene Info
Archief
Contact info
Informatief
Archief 2017
Archief 2016
Archief 2015
Archief 2014
Archief 2010
Archief 2008
28624 Bezoekers
1 Bezoeker online
De postduivenvereniging De Blauwe Doffer uit Damwoude vertegenwoordigd de Najaarsklassiekers voor het Noorden van Friesland. Wij zijn heel blij dat de grootste vereniging van de afdeling 11 dit op zich neemt.
Adres lokaal:
Inkorfltijden: ophaaltijd eerste vlucht is 19.30 uur, de andere vluchten 19.00 uur.
Contactpersoon: E. Wielinga 06-22684203 blauwedoffer.damwoude@
Op de eerste inkorfavond een kopie entlijst afleveren bij het inkorflokaal. Vrachtduiven kunnen dit jaar zo ingekorfd worden.
Diegene die in damwoude wil inkorven voor de najaarsklassiekers , graag iedere week voor woensdag 20.00 uur
Het aantal duiven door geven op e-mail:blauwedoffer.damwoude@
Dit i.v.m. het maken van een inkorfschema .zoals u begrijpt kunnen we niet iedereen tegelijk in of bij het lokaal ontvangen
Vandaar dat we een tijdschema maken.u krijgt per mail uw tijd door wanneer we u verwachten.na inkorving van uw duiven en ontvangst van de klok , wordt u verzocht om weer huiswaarts te keren , zodat er geen ophoping van mensen zal plaatsvinden bij het lokaal. bij opgave kunt u aangeven of u liever vroeg of laat kunt korven,zodat we zo veel mogelijk rekening kunnen houden met uw voorkeur.ook de tijden waarop wordt afgeslagen krijgt u via de mail.ondanks dat we rekening houden met uw voorkeur , zal het onvermijdelijk zijn dat er soms niet aan kan worden voldaan , maar we doen ons uiterste best dit zoveel mogelijk te voorkomen.
De eerste week zouden we ook graag van u weten welk systeem u gebruikt , en vanzelfsprekend bent u verplicht om een kopie van de entlijst mee te sturen
Via de mail of in te leveren bij inkorving.
Tijdens de najaarsklassiekers zal onze kantine gesloten zijn , omdat we simpelweg niet de benodigde ruimte kunnen bieden om de 1,5 meter te kunnen
Handhaven.wij hopen op uw begrip hiervoor.